SEIKLUS

KADRIORUS

Pakume ürituste meeldejäävaks muutmiseks erinevaid seikluslikke maastikumänge Kadriorus. Maastikumängu saab läbi viia sõltumata aastaajast ja ilmast - see on alati põnev ja kaasahaarav tegevus. Liikuda võib jalgsi, kuid meil on ka 15 erinevat Kickbike'i ja Yedoo tõukeratast, mis on sobilikud sõitmiseks koolilastest vanavanemateni. Pimedal ajal liikumiseks saavad kõik osalejad pealambid.  Maastikumäng võib seisneda orienteerumisraja läbimises kaardi järgi, pargist viktoriiniküsimustele vastuste otsimises, järjestikuste vihjete abil aarde otsimises või olla hoopistükis GPS põhine - interaktiivne asukohapõhine viktoriin. Sobiliku maastikumängu pakume välja vastavalt mängijate soovidele, vanusele ja võimetele. Alternatiiviks on ka ajaloo või kultuurilooline  ekskursioon Kadrioru pargis või asumis.

roosi-kaardiga

 

 

 

 300 aasta vanune Kadrioru park on täis põnevat avastamist.

 

 

Pargis on palju huvitavaid objekte - rändrahnud, õõnsustega puud, kaljud, tuletorn, tiigid, purskkaevud, mälestusmärgid, lossid, kanalid, sillad ja mänguväljakud...

DSC_4293
DSC_4332

 

  

Maastikumängud pakuvad põnevust igale eale. See on lõbus ja arendav seltskondlik tegevus, mille käigus saadakse ka märkamatult korralik füüsiline koormus.

 

  

Maastikumänge saab läbi viia nii jalgsi kui tõukeratastega. 

dsc_4744
dsc_0156

 

  

Külma või märja ilma vastu aitab sobiv riietus. Pimeduses kasutame pealampe, mis muudab pargis liikumise veel palju põnevamaks, kui päevavalguses! 

 

  

Maastikumänge saab läbi viia erinevas suuruses gruppidele. Väiksemad grupid saavad seigelda üheskoos, suuremad jagame meeskondadeks, kes tegutsevad eraldi, kuid ühise eesmärgi saavutamise nimel. Või hoopis võistlevad omavahel :)!

dsc_4817