KIT Club'i standard paketiks ruumi broneerimisel on 3 tunnine üritus, mis sisaldab kogu KIT Club'i vaba kasutust ja ruumi privaatset kasutust.

3 tunnise standard paketi maksumus on 100 eur esmaspäevast neljapäevani ja 130 eur reedest pühapäevani ning riigipühadel. Vabad ajad on nähtavad broneeringute lehel.

 

Maastikumäng ja/või tõukerataste kasutus on KIT Club'i ruumi rentijale soodne lisateenus. Maastikumäng jalgsi maksab 1,5 eur osaleja kohta, min. 20 eur ja maastikumäng tõukeratastega maksab 2 eur osaleja kohta, min. 30 eur. Maastikumängu kestus on ca 45-60 min.

 

KIT Club ruumi rentimata maksab tõukeratta laenutus 4 EUR tund/tk ja see on võimalik vaid siis, kui samal ajal KIT Club rentija ei soovi tõukerattaid kasutada. Maastikumäng tõukeratastega ilma KIT Club ruume rentimata on võimalik kokkuleppel ja maksab alates 7 EUR osaleja kohta, kuid kokku mitte vähem kui 70 EUR. 

Maastikumäng jalgsi ilma KIT Clubi ruume rentimata on võimalik kokkuleppel ja maksab alates 4 EUR osaleja kohta, kuid kokku mitte vähem kui 60 EUR.

Mängu kestus ca 45-60 min.

KIT Clubi üksikpileti maksumus on 5 EUR/h. Üksikkülastajal on KIT Clubi võimalik kasutada E-L 12-20, kuid tuleb arvestada et osa keskusest võib olla broneeritud privaatseks ürituseks.

Soovid palume edastada info@kitclub.ee või helistades 5024587

Kadrioru pargi kaardi omal käel orienteerumiseks saab tõukeratast rentides kaasa tasuta.

DSC_4270