BRONEERIMINE

SIIN SAAD BRONEERIDA KIT CLUB RUUMID ENDA PRIVAATSEKS ÜRITUSEKS

Ürituse standard pikkuseks on 3 tundi ja sellele lisandub 15 minutit ettevalmistustele ja 15 minutit lahkumisele kuluvat aega. Kui soovid lisateenusena maastikumängu või tõukeratta sõitu, märgi see broneeringu taotluses.

Maastikumängu saab läbi viia jalgsi ja/või tõukeratastega. Mängu stiili ja kestuse (tavaliselt 45-60 min) saab valida vastavalt osalejate vanusele ja soovidele. See võib olla võistkondlik mõõduvõtt, ühine rahulik matk või hoopis aardejaht. Kuni 15 osalejaga saab raja läbida ka ainult tõukeratastega. Suurema grupi puhul jagatakse grupp võistkondadeks, kes läbivad raja erinevates liikumisviisides korda-mööda. Maastikumängude kirjeldused leiad siit. Maastikumängu soovi korral palume kirjeldada broneerimisel sõnumi lahtris umbmäärane osalejate arv ja vanus, kas soovitakse aardejahti, võistlusmängu või rahulikku matka. Seejärel pakume Teile välja erinevad võimalused mängu läbiviimiseks.

Piknikule, maastikumängule või tõukerattasõidule kuluv aeg kuulub ürituse standard pikkuse sisse.   Asjad saab jätta hoiule KIT Clubi, samuti saavad KIT Clubis aega veeta need, kes maastikumängust osa ei võta. Kui on soov maastikumängus osalejaid mõne meene või magusa suupistega tunnustada, siis selle võib võtta ise kaasa või toome auhinnad meie, siis lepime selle eelnevalt e-posti teel kokku.

Kui soovid pikemat üritust või Sul on muid erisoove, võta ühendust e-posti teel: info@kitclub.ee

Broneeringu taotluse edastamisel tuleb pangaülekandega tasuda ka deposiit 50% teenuste maksumusest – broneering kinnitatakse ainult ettemaksu laekumisel! Ettemaks palume tasuda Kadrioru Interaktiivse Tegevuse Klubi MTÜ arveldusarvele, EE472200221064370539 (Swedbank) lisades selgitusse broneerija nime ja broneeringu kuupäeva.

Tõukerataste rentimine ilma KIT CLUB ruume broneerimata on võimalik siin!

Probeemide või erisoovide korral võtke ühendust: info@kitclub.ee või telefoni teel 5024587