BRONEERIMINE

Maastikumängu broneerimiseks kirjuta info@kitclub.ee või helista 5024587

Mängu stiili ja kestuse (tavaliselt 45-60 min) saab valida vastavalt osalejate vanusele ja soovidele. See võib olla võistkondlik maastikumäng, fotojaht või hoopis aardejaht.  Maastikumängude kirjeldused leiad siit. Maastikumängu soovi korral palume kirjeldada broneerimisel umbmäärane osalejate arv ja vanus. Kas soovitakse aardejahti, maastikumängu või fotojahti. Seejärel pakume Teile välja erinevad võimalused mängu läbiviimiseks.

Asjad saab jätta hoiule Kadrioru Tenniseklubisse. Kui on soov maastikumängus osalejaid mõne meene või magusa suupistega tunnustada, siis selle võib võtta ise kaasa või toome auhinnad meie, siis lepime selle eelnevalt e-posti teel kokku.

Kui soovid pikemat üritust, kutsuda rohkem külalisi kui 25 või Sul on muid erisoove, võta ühendust e-posti teel: info@kitclub.ee

Broneeringu kinnitamiseks tuleb pangaülekandega tasuda ka deposiit 50% teenuste maksumusest – broneering kinnitatakse ainult ettemaksu laekumisel! Ettemaksu tasumiseks koostame arve. Makserekvisiidid: Kadrioru Interaktiivse Tegevuse Klubi MTÜ, EE472200221064370539 (Swedbank) lisades selgitusse broneerija nime ja broneeringu kuupäeva.