BRONEERIMINE

SIIN SAAD BRONEERIDA KIT CLUB RUUMI ENDA PRIVAATSEKS ÜRITUSEKS

Ürituse standard pikkuseks on 3 tundi ja sellele lisandub 15 minutit ettevalmistustele ja 15 minutit lahkumisele kuluvat aega. Kui soovid lisateenusena maastikumängu või tõukeratta sõitu, märgi see broneeringu taotluses. KIT Clubi ruumidesse mahub mugavalt kuni 25 külalist.

Maastikumängu saab läbi viia jalgsi ja/või tõukeratastega. Mängu stiili ja kestuse (tavaliselt 45-60 min) saab valida vastavalt osalejate vanusele ja soovidele. See võib olla võistkondlik maastikumäng, fotojaht või hoopis aardejaht. Kuni 15 osalejaga saab raja läbida ka ainult tõukeratastega. Suurema grupi puhul jagatakse grupp võistkondadeks, kes läbivad raja erinevates liikumisviisides korda-mööda. Maastikumängude kirjeldused leiad siit. Maastikumängu soovi korral palume kirjeldada broneerimisel sõnumi lahtris umbmäärane osalejate arv ja vanus, kas soovitakse aardejahti, maastikumängu või fotojahti. Seejärel pakume Teile välja erinevad võimalused mängu läbiviimiseks.

Piknikule, maastikumängule või tõukerattasõidule kuluv aeg kuulub ürituse standard pikkuse sisse.   Asjad saab jätta hoiule KIT Clubi, samuti saavad KIT Clubis aega veeta need, kes maastikumängust osa ei võta. Kui on soov maastikumängus osalejaid mõne meene või magusa suupistega tunnustada, siis selle võib võtta ise kaasa või toome auhinnad meie, siis lepime selle eelnevalt e-posti teel kokku.

NB! KIT Clubi ürituskeskuse siseruumid on eelkõige mõeldud kooliealiste laste ja noorte ürituste läbiviimiseks. Eelkooliealiste laste üritused on võimalikud erikokkuleppel ja tingimusel, et üritusel osaleb piisavalt järelvalvet teostavaid täiskasvanuid, kes jälgivad ja õpetavad lapsi ise. Mängude õpetamine ja juhendamine on eraldi teenus, mis  on võimalik kaasates juhendaja (1 in. iga 5 lapse kohta) ja maksab ühe juhendaja kohta 10 eur/h. 

Kui soovid pikemat üritust, kutsuda rohkem külalisi kui 25 või Sul on muid erisoove, võta ühendust e-posti teel: info@kitclub.ee

Broneeringu taotluse edastamisel tuleb pangaülekandega tasuda ka deposiit 50% teenuste maksumusest – broneering kinnitatakse ainult ettemaksu laekumisel! Ettemaks palume tasuda Kadrioru Interaktiivse Tegevuse Klubi MTÜ arveldusarvele, EE472200221064370539 (Swedbank) lisades selgitusse broneerija nime ja broneeringu kuupäeva.

Tõukerataste rentimine ilma KIT CLUB piletita või ruumi broneerimata on võimalik siin!

Probeemide või erisoovide korral võtke ühendust: info@kitclub.ee või telefoni teel 5024587