logoga pilt Tallinn city Trail Night Edition

ÖINE SEIKLUSMATK KADRIORU PARGIS

 

Asukoht: KIT Club, Kadrioru Tennisekeskuse maja L. Koidula 38, Tallinn

Aeg: Start avatud 1. septembril 2017 alates 21.05-21.45

Osalejad: Vabalt valitud koosseisus ja vanuses võistkonnad (max 6 liiget)

Parkimine: Kadrioru staadioni parklas (Roheline Aas tn) tasuta

 

KIT Club Kadrioru pere-seiklusmatk seisneb kaardi järgi Kadrioru Pargis asuvate kontrollpunktide läbimises ja lisaülesannete täitmises. Seiklusmatk toimub maastikujooksu Tallinn City Trail Night Edition raames. Kaardile on kantud kontrollpunktide asukohad ja helkuritega tähistatud  jooksuraja lõik orienteerumise hõlbustamiseks, kuid tähistatud raja järgimine ei ole kohustuslik - kui oskad ja julged, võid kaardi järgi otse oma valitud teed mööda kontrollpunkti minna.

Lisaülesanded võivad seisneda peidetud punktide otsimises, viktoriiniküsimustele vastamises, looduse tundmises või nutikust nõudvates ülesannetes.

Lamp! Seiklusmatka edukaks läbimiseks on igal võistkonnal vajalik vähemalt üks pea- või taskulamp, kuid soovitav on lamp kõigile liikmetele! KIT Clubist saab lampe eelbroneeringu alusel laenutada rendihinnaga 1 eur/tk. Lambi reserveerimiseks kirjuta: info@kitclub.ee

Riietus: Võistlejad peavad valima ilmale ja enda füüsilistele võimetele vastava riietuse ja jalanõud. Tähelepanu! Rada kulgeb lisaks pargiteedele ka kitsastel, libedatel ja konarlikel radadel ja murul. Kohati on rada järsk ja porine, ületada tuleb oja. Suure tõenäosusega saavad jalad poriseks ja märjaks!

Kõik raja läbinud võistkonnad kantakse finišiprotokolli, kuid kuna tegemist on eelkõige meelelahutusliku matkaga siis kiiremaid raja läbijaid ei autasustata. Auhinnad loositakse välja kõigi osalejate vahel.

 

Registreerimistasu on 16 eur võistkonna kohta ja see sisaldab rajatähistust, ajavõttu, jooki joogipunktis ja finišis, suupisteid finišis, tasuta fotosid üritusest.

REGISTREERUMINE >