logoga pilt Tallinn city Trail Night Edition

ÖINE PERE-SEIKLUSMATK NÕMMEL

 

TULEMUSED 2018

 

Asukoht: Nõmme Spordikeskus, Külmaallika 15a Tallinn

Aeg: Start avatud 31. augustil 2018 alates 21.05-21.30; võistlusmaterjale jagatakse alates 19:30-21:30. Finiš suletakse kell 23:00.

Osalejad: Vabalt valitud koosseisus ja vanuses võistkonnad (max 6 liiget). Võistkond peab läbima kogu valitud raja koos silmsidemes.

Parkimine: Nõmme Spordikeskuse parklates tasuta

 

Ürituse olemus: KIT Club pere-seiklusmatk seisneb kaardi järgi Nõmme-Mustamäe Maastikukaitsealal asuvate kontrollpunktide läbimises ja lisaülesannete täitmises. Kõikide kontrollpunktide läbimisel on raja pikkus ca 4-5 km. Seiklusmatk toimub maastikujooksu Tallinn City Trail Night Edition raames. Kaardile on kantud kontrollpunktide asukohad ja helkuritega tähistatud  jooksuraja lõik orienteerumise hõlbustamiseks, kuid tähistatud raja järgimine ei ole kohustuslik - kui oskad ja julged, võid kaardi järgi otse oma valitud teed mööda kontrollpunkti minna.

Lisaülesanded võivad seisneda peidetud punktide otsimises, viktoriiniküsimustele vastamises, looduse tundmises või nutikust nõudvates ülesannetes.

Lamp! Seiklusmatka edukaks läbimiseks on igal võistkonnal vajalik vähemalt üks pea- või taskulamp, kuid soovitav on lamp kõigile liikmetele! KIT Clubist saab lampe eelbroneeringu alusel laenutada rendihinnaga 1 eur/tk. Lambi reserveerimiseks kirjuta: info@kitclub.ee

Riietus: Osalejad peavad valima ilmale ja enda füüsilistele võimetele vastava riietuse ja jalanõud. Tähelepanu! Rada kulgeb lisaks valgustatud spordirajale  ka kitsastel, libedatel ja konarlikel radadel ja murul. Kohati on rada järsk ja porine, ületada tuleb oja. Suure tõenäosusega saavad jalad poriseks ja märjaks!

Kõik raja läbinud võistkonnad kantakse finišiprotokolli. Autasustatakse kõige kiiremini raja läbinud ja kõige rohkem lisaülesandeid õigesti lahendanud võistkonda. Kuna tegemist on eelkõige meelelahutusliku matkaga siis soovitavad korraldajad mitte tormata! Kõigi osalejate vahel loositakse välja ka loosiauhindu.

 

Registreerimistasu on 10 eur kuni 2 liikmelise võistkonna kohta. Iga lisanduv täiskasvanud võistkonna liige 5 eur ja alaealine 3 eur. Tasu sisaldab rajatähistust, ajavõttu, jooki joogipunktis ja finišis, suupisteid finišis, tasuta fotosid üritusest, auhindu. Kohapeal registreerides on võistkonna registreerimistasu 5 eur kallim, kui eelregistreerimisel.