banner kloostrimetsa põlevate

KLOOSTRIMETSA PÕLEVATE SILMADE ÖÖ

ehk

ÖINE PERE-SEIKLUSMATK PIRITAL

FOTOGALERII

TULEMUSED

Mured tulemustes esinevate võimalike vigade osas võite edastada info@wilderness.ee, aga kui tulemus protokollis ei ole tegelikult oluline - võite ka mitte edastada 🙂 Aitäh kõigile osalejatele, loodetavasti oli tore õhtu! Meil oli! Kohtumiseni järgmisel aastal mõnes uues põnevas Tallinna kohas!

---

Ürituse olemus: pere-seiklusmatk seisneb kaardi järgi Pirita asumis ja Kloostrimetsas asuvate kontrollpunktide läbimises ja lisaülesannete täitmises. Osalejad peavad kasutama pimedal maastikul liikumiseks lampi. Kõikide kontrollpunktide läbimisel on raja pikkus ca 4-5 km. Kloostrimetsas asuvate kontrollpunktide leidmist hõlbustab kaardile  kantud helkuritega tähistatud rajalõik, kuid tähistatud raja järgimine ei ole kohustuslik - kui oskad ja julged, võid kaardi järgi otse oma valitud teed mööda kontrollpunkti minna. Tähistuse helkurid on kaks kõrvuti asetsevat helkurtäppi, mis meenutavad pimedas helendavaid loomasilmi... aga kas need on üldse helkurid või on hoopis ... päris metslooma silmad?

Toimumiskoht: Pirita Majandusgümnaasiumi staadion, Metsavahi tee 19, 11911 Tallinn. Google maps link: https://goo.gl/maps/CCRmbQwN3aHA5Ntw5

Aeg: Start avatud 30. augustil 2019 alates 21.05-21.30; võistlusmaterjale jagatakse alates 19:30-21:20. Finiš suletakse kell 23:00. NB! Samaaegselt seiklusmatkaga toimub ka öine 8/4 km maastikujooks Tallinn City Trail!

Korraldaja: Ürituskeskus KIT Club www.kitclub.ee

Osalejad: Vabalt valitud koosseisus ja vanuses võistkonnad (max 5 liiget). Võistkond peab läbima kogu valitud raja koos silmsidemes.

Parkimine: Pirita Majandusgümnaasiumi parklates tasuta

Lisaülesanded Kontrollpunkte läbides on võimalik teenida lisapunkte lisaülesaanete lahendamisega. Need võivad seisneda peidetud punktide otsimises, viktoriiniküsimustele vastamises, looduse tundmises või nutikust nõudvates ülesannetes.

Lamp! Kuna üritus toimub pärast päikeseloojangut on seiklusmatka edukaks läbimiseks igal võistkonnal vajalik vähemalt üks pea- või taskulamp, kuid väga soovitav on lamp kõigile liikmetele! KIT Clubist saab lampe eelbroneeringu alusel laenutada rendihinnaga 1 eur/tk. Lambi reserveerimiseks kirjuta: info@kitclub.ee

Riietus: Osalejad peavad valima ilmale ja enda füüsilistele võimetele vastava riietuse ja jalanõud. Tähelepanu! Rada kulgeb lisaks valgustatud tänavatele  ka kitsastel, libedatel ja konarlikel radadel ja murul. Kohati on rada järsk ja porine. Suure tõenäosusega saavad jalad poriseks ja märjaks!

Tulemused ja autasustamine: Kõik raja läbinud võistkonnad kantakse finišiprotokolli. Autasustatakse kõige kiiremini raja läbinud ja kõige rohkem lisaülesandeid õigesti lahendanud võistkonda. Kuna tegemist on eelkõige meelelahutusliku matkaga siis soovitavad korraldajad mitte tormata! Kõigi osalejate vahel loositakse välja ka loosiauhindu.

Registreerimistasu on 10 eur kuni 2 liikmelise võistkonna kohta. Iga lisanduv täiskasvanud võistkonna liige 5 eur ja alaealine 3 eur. Tasu sisaldab kaarti, rajatähistust, ajavõttu, jooki joogipunktis ja finišis, suupisteid finišis, tasuta fotosid üritusest, auhindu. Kohapeal registreerides on võistkonna registreerimistasu 5 eur kallim, kui eelregistreerimisel.

Registreerimine internetis KUNI 28. august 2019: register.sk100.ee

TULEMUSED 2018